Arkamızda bize ve kendilerine inanan çalışanlarımız oldukça biz, gün geçtikçe çok daha büyük başarılara adımızı yazdıracağız.

Çünkü biliyoruz ki sizin isteğiniz, bizimse tecrübemizin uyumlu bir ortaklığı var. Hep birlikte daha iyisini yaptığımızı görebilmek için güçlerimizi birleştiriyoruz.

Sayılar yalan söylemez!

1178Çalışan
47Proje
176Firma

Şirket Profili

Firma Adı            : EKPA TURİZM İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.
Kuruluş Tarihi    : 13.01.1995
Faaliyetler          : İnşaat Sektöründe Nitelikli Konut ve Ticari Meskenler Üretmek

Vizyon

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak.

Misyon

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek.

Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.

İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz veya yandaki iletişim formunu kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız.

 • info@ekpainsaat.com
 • +90 242 259 51 04
 • Kızılarık Mah.2754 Sk.Oficity İş Merkezi K:6 D:605, 07300 Muratpaşa/Antalya
 • 4 + 70 =
  Works with AZEXO page builder
  EKPA A.Ş
  Merhaba;

  EKPA A.Ş'nin temel vizyon politikası; gelişen kentimizin sosyal ve kültürel doğasına uygun olarak yapılar üretmesi ve siz değerli kent halkımızın kullanımına sunmasıdır. Şirketimiz, müşterilerinden ve iş ortaklarından aldığı destekle yeni iş alanlarında da atılımlar yapmaktadır.

  Bugün olduğu gibi, yarınlar da da aynı duygu ve düşünceler le sizlere hizmet verecek olan Ekpa A.Ş, gelişen teknikleri de uygulayarak, heyecan yaratacak projelerine devam edecektir.

  En derin saygılarımla.