OFİCİTY İŞ MERKEZİ

Bir Ekpa İnşaat hizmeti ve ayrıcalığı olan Oficity projesi, prestijli bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır.
Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon, vb zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanları işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir. Artık Oficity projesiyle gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Oficity de mekân ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti size sağlıyoruz. Oficity de yapacağınız bir ofis yatırımıyla aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılanabildiği tüm bina imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Şehrin yani hayatın içindeki merkezi konumuyla yatırımınızı kısa sürede amorti eden ofis projemiz, işinizi ve hayatınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri, vale hizmetleri, kapalı oto parkı, araç yıkama hizmetleri, cafe ve restoranlarına kadar standartların çok üzerinde ekstra özellikleriyle iş hayatında yeni bir ofis kavramı başlatıyor.

Şanslısınız, Bu projede satışa açık ofislerimiz bulunmaktadır.
Daha detaylı bilgi için satış uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Cep: 0533 033 30 10

Proje Türü:
İş Merkezi

Bölge:
Muratpaşa / Antalya

Yapım Yılı:
2013

  Works with AZEXO page builder
  tr_TR
  en_US ru_RU tr_TR
  EKPA A.Ş
  Merhaba;

  EKPA A.Ş'nin temel vizyon politikası; gelişen kentimizin sosyal ve kültürel doğasına uygun olarak yapılar üretmesi ve siz değerli kent halkımızın kullanımına sunmasıdır. Şirketimiz, müşterilerinden ve iş ortaklarından aldığı destekle yeni iş alanlarında da atılımlar yapmaktadır.

  Bugün olduğu gibi, yarınlar da da aynı duygu ve düşünceler le sizlere hizmet verecek olan Ekpa A.Ş, gelişen teknikleri de uygulayarak, heyecan yaratacak projelerine devam edecektir.

  En derin saygılarımla.