Haberler

Sezgin Köysüren’le Gündeme Dair

” Ülkemize ve Şehrimize Güveniyor, Güçlü Finansal Yapımızla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz.” 90’lı yıllardan bu yana inşaat sektöründe proje geliştiriyoruz. Fark yaratmak için kolay göze alınamayacak yöntemleri bile cesaretle benimseyerek...

Modern Yapıların Mimarı

Ekpa İnşaat’ın sahibi Sezgin Köysüren ile bu ay gerçekleştirdiğimiz detaylı röportajda;Ekpa İnşaat’ın projelerinden, bu projelerin iş hayatını daha cezbedici hale getirmesinden ve sağladığı kolaylıklar hakkında konuştuk.

Ekpa İnşaat’tan 1150 Konut!

Ek-Pa İnşaat’ın Nisan 2015’te başvurduğu 1150 konutluk projeye Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan izin çıktı. Güneş Mahallesi’nde geliştirilecek proje, 27724 ada, 5 parselde gerçekleştirilecek. TOKİ’den alınan 29 bin 738...

 • 1
 • 2
  Works with AZEXO page builder
  tr_TR
  en_US ru_RU tr_TR
  EKPA A.Ş
  Merhaba;

  EKPA A.Ş'nin temel vizyon politikası; gelişen kentimizin sosyal ve kültürel doğasına uygun olarak yapılar üretmesi ve siz değerli kent halkımızın kullanımına sunmasıdır. Şirketimiz, müşterilerinden ve iş ortaklarından aldığı destekle yeni iş alanlarında da atılımlar yapmaktadır.

  Bugün olduğu gibi, yarınlar da da aynı duygu ve düşünceler le sizlere hizmet verecek olan Ekpa A.Ş, gelişen teknikleri de uygulayarak, heyecan yaratacak projelerine devam edecektir.

  En derin saygılarımla.